February 17
15:00
Bristol City
? - ?
Wolverhampton Wanderers
18:00
Doncaster Rovers
? - ?
Crystal Palace
18:00
Swansea City
? - ?
Brentford
February 17
15:00
Blackburn Rovers
? - ?
Middlesbrough
February 17
13:30
SPAL
Fiorentina
16:00
Empoli
Sassuolo
16:00
Genoa
Lazio
16:00
Udinese
Chievo
19:00
Inter
Sampdoria
21:30
Napoli
Torino
February 17
16:00
Cosenza
Cremonese
16:00
Lecce
Livorno
22:00
Spezia
Verona
February 17
15:30
AC Cuneo 1905
? - ?
As Pro Piacenza 1919
15:30
Pisa
? - ?
ASDC Gozzano
15:30
Albissola
? - ?
S.S. Arezzo
15:30
Novara
? - ?
Pistoiese
15:30
Olbia
? - ?
Carrarese
15:30
Robur Siena
? - ?
Juventus U23
15:30
Alessandria
? - ?
Arzachena Costa Smeralda Calcio
15:30
US Citta DI Pontedera
? - ?
Pro Vercelli
19:30
Lucchese
? - ?
Virtus Entella
19:30
Piacenza
? - ?
Aurora Pro Patria 1919
February 17
15:30
Catania
? - ?
Paganese
15:30
Cavese
? - ?
Viterbese
15:30
Sicula Leonzio
? - ?
Vibonese
17:30
AS Bisceglie
? - ?
Rende
17:30
Potenza
? - ?
Siracusa Calcio
17:30
Monopoli
? - ?
SS Juve Stabia
17:30
Virtus Francavilla Calcio
? - ?
Reggina
21:30
Casertana FC
? - ?
Matera
February 17
13:00
Real Madrid
Girona
17:15
Valencia
RCD Espanyol
19:30
Villarreal
Sevilla
21:45
Real Betis
Deportivo Alaves
February 17
13:00
Mallorca
? - ?
Lugo
17:00
Numancia
? - ?
Osasuna
19:00
Rayo Majadahonda
? - ?
Malaga
AAW
Reus
0 - 1
Almeria
21:30
Las Palmas
? - ?
Sporting Gijon
February 17
13:00
AD Union Adarve
? - ?
Guijuelo
13:00
CF Burgos
? - ?
San Sebastian de los Reyes
13:00
Celta Vigo B
? - ?
Pontevedra
13:00
Fuenlabrada CF
? - ?
Rapido de Bouzas
13:00
Sadcf Internacional De Madrid Dsl
? - ?
Las Palmas B
17:30
Navalcarnero
? - ?
Real Madrid Castilla
18:00
Leonesa
? - ?
Unionistas de Salamanca
18:00
Ponferradina
? - ?
Coruxo F.C.
18:00
Salamanca CF Uds
? - ?
RC Deportivo Fabril
February 17
13:00
Sporting Gijon B
? - ?
CD Mirandes
17:15
CD Tudelano
? - ?
SD Gernika Club
18:00
Barakaldo CF
? - ?
CD Izarra
18:00
Cd Calahorra
? - ?
Real Sociedad B
18:00
Gimnastica Torrelavega
? - ?
SD Leioa
18:00
Real Union Irun
? - ?
UD Logrones
18:00
UP Langreo
? - ?
Arenas Club de Getxo
13:00
Cf Peralada
? - ?
Ontinyent CF
13:00
SD Ejea
? - ?
RCD Espanyol Barcelona B
18:00
CD Alcoyano
? - ?
CD Ebro
18:00
CE Sabadell
? - ?
CF Villarreal B
18:00
CF Badalona
? - ?
Valencia CF Mestalla
18:00
Club Lleida Esportiu
? - ?
Atletico Levante UD
18:00
UE Olot
? - ?
Barcelona B
18:15
CD Castellon
? - ?
CD Teruel
February 17
12:30
Sevilla FC Atletico
? - ?
Real Balompedica Linense
12:30
UD Almeria B
? - ?
FC Cartagena
13:00
Atletico Malagueno
? - ?
CD Don Benito
13:00
CD Badajoz
? - ?
San Fernando CD
13:00
CF Jumilla
? - ?
Ucam Murcia CF
13:00
Recreativo De Huelva
? - ?
UD Ibiza Eivissa
13:00
UD Melilla
? - ?
Granada CF B
18:00
CF Villanovense
? - ?
Marbella FC
18:00
Real Murcia Club De Futbol
? - ?
CD El Ejido 2012
18:30
Atletico Sanluqueno CF
? - ?
CF Talavera de La Reina
February 17
16:30
Eintracht Frankfurt
Borussia Mönchengladbach
19:00
Bayer Leverkusen
Fortuna Düsseldorf
February 17
14:30
DSC Arminia Bielefeld
1. FC Magdeburg
14:30
Holstein Kiel
SpVgg Greuther Fürth
14:30
SG Dynamo Dresden
SSV Jahn Regensburg
February 17
14:00
FC Würzburger Kickers
? - ?
Hansa Rostock
15:00
FSV Zwickau
FC Carl Zeiss Jena
14:30
1. FC Lokomotive Leipzig
? - ?
FSV Union Furstenwalde
14:30
Berliner AK 07
? - ?
BFC Dynamo
14:30
Budissa Bautzen
? - ?
SV Babelsberg 03
14:30
VfB Germania Halberstadt
? - ?
VfB Auerbach 1906
February 17
15:00
Viktoria Koeln 1904
? - ?
Oberhausen
16:00
TSV Alemannia Aachen
? - ?
Fortuna Düsseldorf II
February 17
16:00
Bordeaux
Toulouse
16:00
Lille
Montpellier
16:00
Caen
Strasbourg
18:00
Reims
Rennes
22:00
Saint-Etienne
Paris Saint-Germain
February 17
14:00
Sochaux
Lens
February 17
13:15
Ajax Amsterdam
NAC Breda
15:30
Excelsior
FC Emmen
15:30
FC Groningen
Feyenoord
17:45
De Graafschap
FC Utrecht
February 17
15:30
Club Brugge
Genk
19:00
Royal Antwerp
Anderlecht
21:00
Royal Excel Mouscron
? - ?
Cercle Brugge
17:00
Lommel
? - ?
KFCO Beerschot-Wilrijk
February 16
FT
FC Porto
Vitoria de Setubal
February 17
17:00
Belenenses
Maritimo
17:00
Moreirense
Tondela
19:30
Chaves
Boavista
22:00
Sporting CP
SC Braga
February 17
13:15
Sporting Covilha
? - ?
Pacos de Ferreira
17:00
Academica
Farense
17:00
Mafra
Estoril
17:00
FC Porto B
Oliveirense
17:00
Braga B
Arouca
19:00
Leixoes
Vitoria de Guimaraes B
February 17
14:15
Motherwell
? - ?
Hearts
18:00
Kilmarnock
? - ?
Celtic
February 16
AET
Connah's Quay *
Edinburgh City
15:00
Anzhi Makhachkala
? - ?
Spartak Nalchik
15:00
FC Yenisey Krasnoyarsk
? - ?
Silkeborg
15:45
Ranheim
? - ?
Byaasen
17:30
FC Rostov
? - ?
Lillestroem
February 17
13:00
AC Horsens
Vendsyssel FF
15:00
OB
Vejle Boldklub
17:00
Randers FC
FC Koebenhavn
19:00
Esbjerg FB
Broendby If
February 17
16:00
Assyriska Turabdin IK
? - ?
AFC Eskilstuna
18:00
IFK Norrkoeping
? - ?
IFK Vaernamo
February 17
16:00
Falkenbergs FF
? - ?
Oesters IF
16:00
Malmoe FF
? - ?
Degerfors
February 17
16:00
Djurgaarden
? - ?
IK Frej Taeby
16:00
Hassleholms IF
? - ?
Elfsborg
February 17
16:00
Nyköpings Bis
? - ?
IFK Gothenburg
February 17
16:00
Wiener Neustadt
Salzburg
18:15
Rapid Wien
Hartberg
February 17
17:00
Young Boys
FC Zuerich
17:00
FC Basel 1893
Sion
17:00
Grasshoppers
Xamax
16:00
Aarau
Chiasso
February 17
15:00
AE Larissa
Xanthi FC
17:15
Levadiakos
Panetolikos
18:00
Aris Thessaloniki
Panionios
19:30
Olympiacos
AEK Athens
February 17
15:00
Platanias
? - ?
AE Karaiskakis
15:00
Apollon Larissa FC
? - ?
Aiginiakos FC
15:00
Iraklis
? - ?
AOK Kerkyra
15:00
Pao Aittitos Spata FC
? - ?
Irodotos
15:00
Sparti
? - ?
Panachaiki 1891 FC
15:00
Trikala 1963
? - ?
Apollon Pontou
15:00
Volos Nps
? - ?
Doxa Dramas
February 17
12:30
Erzurum BB
Sivasspor
15:00
Kayserispor
Goztepe
15:00
Trabzonspor
Alanyaspor
18:00
Kasimpasa
Galatasaray
February 17
15:00
Altinordu Fk
Gazisehir Gaziantep FK
15:00
Osmanlispor FK
Karabukspor
18:00
Adanaspor
Istanbulspor AS
18:00
Afjet Afyonspor
Giresunspor
February 17
16:00
Anorthosis
? - ?
Omonia Nicosia
17:00
AEL Limassol
? - ?
Nea Salamis
18:00
Doxa Katokopia
? - ?
Ermis Aradippou
February 17
16:00
Jablonec
? - ?
Opava
18:00
Viktoria Plzen
? - ?
Slavia Prague
February 17
16:30
KGHM Zaglebie Lubin
Miedz Legnica
19:00
Legia Warszawa
Cracovia
February 17
16:00
NK Osijek
? - ?
NK Istra 1961
18:30
Dinamo Zagreb
? - ?
Slaven
February 17
15:00
FK Dinamo Vranje
FK Spartak Subotica
15:00
Rad Beograd
FK Zemun
February 17
15:00
FC Voluntari
FC Dunarea Calarasi
17:30
Gaz Metan Medias
Acs Sepsi Osk Sfantu Gheorghe
20:00
Dinamo Bucuresti
FC Botosani
12:30
Etar
Dunav Ruse
15:00
FK Septemvri Sofia
Beroe
17:30
Levski Sofia
Lokomotiv Plovdiv
February 17
15:00
FK Rabotnicki Skopje
? - ?
FK Renova
15:00
KF Shkendija
? - ?
FK Vardar Skopje
15:00
FK Sileks
? - ?
Shkupi
15:00
Fk Akademija Pandev
? - ?
Makedonija GjP
15:00
Pobeda
? - ?
FK Belasica Strumica
February 17
19:00
Maccabi Petach Tikva
? - ?
Maccabi Netanya FC
20:30
Maccabi Haifa FC
? - ?
Hapoel Hadera
February 16
FT
San Lorenzo
Newells Old Boys
February 17
FT
Patronato de Parana
Aldosivi
FT
Gimnasia LP
Defensa y Justicia
FT
San Martin San Juan
Independiente
22:10
Talleres
Huracan
22:10
Rosario Central
Tigre
FT
Sarmiento
Mitre Santiago Del Estero
FT
Atletico de Rafaela
0 - 0
Arsenal Sarandi
22:00
Club Almagro
? - ?
Gimnasia Y Esgrima Mendoza
22:00
Guillermo Brown
? - ?
Gimnasia Y Esgrima Jujuy
23:30
Independiente Rivadavia De Mendoza
? - ?
Deportivo Moron
22:00
CSD Tristan Suarez
? - ?
Flandria
22:00
Club Atletico Atlanta
? - ?
Club Atletico Acassuso
22:00
Comunicaciones Bsas
? - ?
Estudiantes De Buenos Aires
22:05
Club Atletico Colegiales
? - ?
Club Atletico Barracas Central
22:00
Sol de Mayo
? - ?
Sansinena BB
23:00
Huracan Las Heras
? - ?
Deportivo Maipu
23:00
Deportivo Madryn
? - ?
Club Cipolletti
22:00
Atletico Parana
? - ?
Defensores de Pronunciamiento
23:00
Racing de Cordoba
? - ?
San Lorenzo de Alem
February 17
FT
Novorizontino
0 - 0
Ponte Preta
22:00
Ferroviaria
? - ?
Palmeiras
FT
Sport Boys Warnes
Guabira
February 17
21:00
Nacional Potosi
? - ?
Royal Pari
21:00
San Jose
? - ?
Real Potosi
23:15
Jorge Wilstermann
? - ?
The Strongest
February 16
FT
Universidad de Chile
Cobresal
February 17
FT
Universidad de Concepcion
Everton CD
17:00
Huachipato
CD O'Higgins
FT
Millonarios
Atletico Huila
February 17
FT
America de Cali
Independiente Medellin
FT
Alianza Petrolera
Once Caldas
FT
Atletico Junior
Rionegro Aguilas
21:00
Deportivo Pasto
? - ?
CD Jaguares
23:00
Tolima
? - ?
Envigado
February 17
FT
Universidad Catolica
LDU de Quito
FT
CSD Macara
Barcelona SC
21:00
Mushuc Runa SC
Deportivo Cuenca
23:15
Emelec
Fuerza Amarilla SC
FT
Sportivo San Lorenzo
Deportivo Santani
February 17
FT
Club River Plate
Libertad
FT
Binacional
Universidad Cesar Vallejo
February 17
FT
Carlos A. Mannucci
Ayacucho FC
FT
Sport Huancayo
Sporting Cristal
20:30
Union Comercio
? - ?
Universitario de Deportes
23:00
FBC Melgar
? - ?
Deportivo Municipal
FT
Rampla Juniors
Club Atletico Progreso
February 17
FT
Montevideo Wanderers
River Plate
22:00
Boston River
? - ?
Plaza Colonia
22:00
Cerro Largo
? - ?
Danubio
22:00
Racing
? - ?
Cerro
21:00
Estudiantes de Caracas
? - ?
Lala FC
21:30
Atletico Venezuela
? - ?
Deportivo La Guaira
22:00
Mineros De Guayana
? - ?
Deportivo Lara
22:00
Trujillanos FC
? - ?
Metropolitanos FC
22:30
Zulia
? - ?
Academia Puerto Cabello
23:00
Estudiantes Merida
? - ?
Deportivo Tachira
February 17
FT
Cruz Azul
Santos
FT
Club Leon
Deportivo Toluca FC
FT
Tigres Uanl
Necaxa
live 42'
CD Guadalajara
Atlas FC
20:00
Pumas
CF America
FT
AD Santos De Guapiles
C.S. Cartagines
live 87'
Deportivo Saprissa
Grecia
23:00
Municipal Perez Zeledon
? - ?
Club Sport Herediano
23:05
Limon
? - ?
Universidad de Costa Rica
FT
AD Isidro Metapan
0 - 0
AD Chalatenango
23:00
CD Pasaquina
? - ?
Alianza FC
23:15
Cd Audaz
? - ?
CD FAS
23:15
Jocoro Fc
? - ?
CD Luis Angel Firpo
FT
CSD Municipal
0 - 0
Cd Chiantla
February 17
FT
Guastatoya
1 - 0
Deportivo Siquinala
FT
Coban Imperial
CSD Comunicaciones
19:30
Antigua Guatemala
? - ?
Deportivo Malacateco
22:00
CD Petapa
? - ?
Sanarate
FT
CD Marathon
CD Motagua
February 17
FT
Lobos UPNFM
Honduras Progreso
23:00
Real de Minas
? - ?
CD Vida
February 17
22:00
Humble Lions FC
? - ?
Montego Bay United
22:00
Mount Pleasant Fc
? - ?
Tivoli Gardens
22:00
Reno FC
? - ?
Portmore United FC
February 17
16:00
Delhi Dynamos FC
Bengaluru FC
February 17
10:30
Real Kashmir
? - ?
Minerva Fc
13:30
East Bengal Club
? - ?
Churchill Brothers SC
February 17
13:00
Sabayil
? - ?
Sabah
15:30
Qarabag FK
? - ?
FK Gabala
February 17
13:30
Foolad Khuzestan FC
? - ?
Naft Masjed Soleyman FC
Canc.
Foolad Khuzestan FC
? - ?
Sanat Naft Abadan FC
14:30
Zob Ahan Isfahan FC
? - ?
Saipa FC
February 17
08:00
Sydney FC
Central Coast Mariners FC
February 17
02:30
Tasman United
? - ?
Southern United
03:00
Canterbury United
? - ?
Team Wellington
05:35
Auckland City
? - ?
Hamilton Wanderers Afc
February 17
18:00
El Zamalek
? - ?
ENPPI
February 17
13:00
KCB
? - ?
SoNy Sugar
14:00
Sofapaka
? - ?
Gor Mahia
14:00
Vihiga United
? - ?
Posta Rangers
14:00
Western Stima
? - ?
MT Kenya United
14:00
Zoo FC
? - ?
Mathare United
15:15
AFC Leopards
? - ?
Ulinzi Stars
February 17
16:00
FUS Rabat
? - ?
Wydad Athletic Club Casablanca
16:00
RCA Raja Casablanca Athletic
? - ?
Ca Youssoufia Berrechid
18:00
Difaa El Jadida
? - ?
RSB Berkane
February 17
15:00
Jomo Cosmos
? - ?
TS Galaxy
15:00
The Magic FC
? - ?
Kaizer Chiefs
February 17
15:00
JS Kairouanaise
? - ?
Etoile du Sahel
17:00
Scotland U19
? - ?
Azerbaijan U19